Жертва інтимної наруги не Франківську стал 3-річна дитина

03.10.2017
от

Прo цeнтр фрaнківським журуалістам стало відомо з джерел не правоохоронних органов. Наразі відомо, що не закладі w трирічною дівчинкою була бабушка. Поки не відомо як, але в туалеті з дитиною опинився неповнолітній хлопець, котрий нападая на неї.

В прес-службі Національної поліції підтвердили реєстрацію про вчинення розпусних дій щодо малолітньої. Затриманий хлопець 2001 року народження. Йому вже оголошена підозра, правоохоронці данные в настоящее время розглядають його поведінку як розпусні дії стосовно малолітньої (це можуть бути дії, пов’язані з оголенням статевих органів підозрюваного потерпілого або, дотик в них, порушення їх шляхом масування, вчинення непристойних, безсоромних вчинків). Більш інтимної близькості, кажуть не поліції, не було – дитину оглянули врачи. Інших обставин події здесь, поки не розголошують.

Журналісти дізналися, що фігурантом інциденту є підліток, котрий не роздягалці басейну національного технічного університету нафти газа в липні нібито зґвалтував 11-річного хлопчика. Тоді правой закрили, бо отец школяра не плохо претензій заявляют правоохоронцям не написал.

Комментарии закрыты.