Комитет ВР по вопросам молодежи и спорта утвержден план работы

07.11.2019
от

Фoтo facebook.com

Відкривaючи зaсідaння Гoлoвa Кoмітeту Aндрій Кoжeм’якін поінформував членів Комітету на питання хорошо денного. Зазначив, что это Комітет має ухвалити план роботы Комітету в другом сесію Верховної Для України ДЕВЯТЫЙ скликання», я запропонував членами Комітету, что свої пропозиції в плане роботы.

Під час свого виступу, Секретарь Комітету Григорій Суркіс запропонував доповнити розділ перший план роботы і включити до переліку законопроектів щодо яких Комітет визначено головним проект Закона о меценацтво в спорті, оскільки актуальність врегулювання механізмів позабюджетного фінансування різних видів спорту потребує прийняття цього важливого для суспільства в Законе.

Крім того, министр Комітету було запропоновано розширити перелік питань, что это розглядаються Комітетом, в порядке контроля, а также сами добавлять до розділу IV плана роботы питання ефективності використання бюджетних коштів спортивними федераціями з видів спорту, насамперед, заслухати звіти тихо федерацій, что это функціонують за рахунок бюджетних программ.

Також Григорій Суркіс запропонував провести парламентські ки комітетські слухання і обговорити питання проблемы, доступності спортивних споруд та ігрових майданчиків комунальної форм власності, а також питання ефективного використання шкільних стадіонів у холдинга навчальний час, для стимулювання, что здоровый образ життя серед дітей, підлітків та молоді.

Поряд з cim, Григорій Михайлович, запропонував провести засідання «круглого стола» на тему: «Про використання сучасних засобів реклами, агітації та пропаганду, на користь здоровый образ життя», а також запропонував залучити музичні гурти і популярних виконавців в якості провідників ідеї оздоровлення нації.

Защитник Голы Комітету Василий Мокан також запропонував провести парламентські слухання з питань молодіжної політики.

Анатолій Костюх – защитник, голы Комітету, с просьбой включити в плане роботы-розробку та розгляд проекту Закону про регулювання коштів, что это надходитимуть до Державного бюджету від лотереи від лотереи.

За наслідками розгляду питання народні депутаты України – члени Комітету підтримали план роботы Комітету зі всіма озвученими на засіданні пропозиціями что ухвалили його.

Також народні депутаты України — члени Комітету домовились розглянути на наступному засіданні Комітету і подати до Верховної Для України, проект Постанови «Про деякі питання забезпечення ефективної підготовки та участі національних збірних команд України в ХХХІІ Олімпійських что Х Паралімпійських ігор 2020-го периода».

komsport.rada.gov.ua

Комментарии закрыты.