Кредит без довідки про доходи – екстрена допомога в складних ситуаціях

18.07.2019
от

Ніхто не застрахований від ситуацій, коли терміново необхідні гроші. Це може бути раптова хвороба, ремонт автомобіля або велика покупка побутової техніки. Якщо родич або знайомі не можуть допомогти, єдиний вихід – позичити.

На жаль, банківська система працює таким чином, що для одержання позички знадобиться підготувати цілий пакет документів, та і часу на це піде чимало. Що робити, якщо потрібний моментальний кредит без довідки про доходи?

Кредит без довідки про доходи

Швидка позика без довідок

Якщо вам негайно знадобилися кошти і немає можливості підготувати документи, мікрофінансова організація ZEN CREDIT з радістю прийде вам на допомогу! Ми видаємо кредит з 18 років без довідок і поручителів. Просто перейдіть на сторінку https://zencredit.com.ua/kredit-onlajn-bez-spravki-o-doxodax і самостійно визначте розмір позики і дату погашення.

Щоб одержати позику без довідок буде потрібно мінімальний пакет документів:

 • Id-Карта або діючий український паспорт.
 • Ідентифікаційний код платника податків.
 • Картка банку.

Навіть відсутність офіційного місця роботи не стане перешкодою на шляху до одержання бажаної суми.

ДЗЕН КРЕДИТ – компанія, якої довіряють

Ми знаємо, з якими складностями зустрічаються споживачі при зверненні до банківських установ. ДЗЕН КРЕДИТ принципово інакше підходить до питанню кредитування населення. Ми прагнемо надати моментальну допомогу саме тоді, коли людина найбільше гостро в ній бідує!

Наші клієнти не бояться займати через інтернет, тому що упевненні у нашій надійності і порядності. От головні гідності компанії:

 • Безпека. Дані надійно зашифровані і не передаються третім особам.
 • Оперативність. Протягом 15 хвилин після заповнення форми ви одержите кредит без довідки про доходи на указану карту.
 • Цілодобовий сервіс. У будь-який час доби, навіть уночі, ви можете звернутися до нас.
 • Гнучка система нарахування відсотків і знижки постійним користувачам. Першу позика видаємо під 0%, друга – 0,75%, третя – 0,64%, четверта – 0,6% і п’ята – 0,52%. Далі встановлена стандартна ставка в 1,5%.
 • Прозорість співробітництва. Ви відразу знаєте, яку суму повинні будете повернути, зручний калькулятор вирахує вам усі відсотки до копійки. Ніяких схованих комісій або додаткових платежів!
 • Строк погашення 1-30 днів. Якщо ви розумієте, що не встигаєте сплатити борг, просто продовжте період за символічну плату.
 • Доступність і простота користування послугою. Оформити кредит онлайн без довідки про доходи вдасться з будь-якого куточка нашої країни, де є вихід у всесвітню мережу.
 • Акції й вигідні пропозиції для користувачів.

Ми відкрито заявляємо: взяти кредит без довідки про доходи дійсно реально! Звертайтеся до нас – і переконаєтеся в цьому особисто!

Комментарии закрыты.